Główna strona   Katalog obrazów   Katalog witraży   Kontakt   Zmień język 
"CeramArt"
Jacek Mórawski


ul. Brwinowska 22,
05-822 Milanówek,
Polska,
tel/fax: +48 (22) 724 93 90
tel: +48 (22) 792 00 51
mob: +48 606 875 243

email: ceramart@ceramart.pl
Witamy na naszej stronie
FIRMA CERAMART ZAJMUJE SIĘ TWORZENIEM ARTYSTYCZNIE WIERNYCH REPLIK polskiego i europejskiego malarstwa. Są one malowane ręcznie na płytkach ceramicznych farbami naszkliwnymi, a następnie w procesie wypalania w piecu ceramicznym uzyskują nierozerwalne połączenie ze szkliwem - mają wysoką odporność na ścieranie i zmywanie.

PRZYJMUJEMY INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA, jak też posiadamy stałą ofertę 30 replik malowanych na pojedynczej płytce o wymiarach 50 x 50 cm i 60 x 60 cm z użyciem 24 karatowego złota. Kolekcja ta może być motywem ozdobnym w biurach, siedzibach firm, hotelach i restauracjach.

JESTEŚMY W STANIE ZROBIĆ REPLIKĘ O KAŻDYM ROZMIARZE I O KAŻDEJ TEMATYCE.

Dla wygody klienta mamy możliwość tworzenia płaszczyzn obrazu klejąc płytki ceramiczne do płyty drewnianej, jak również po uzgodnieniu wzoru wykonać obraz w ramie drewnianej lub metalowej (brąz lub mosiądz). Możemy również zdobić płytki tak by tworzyły obraz na ścianie np.: banków, hoteli, restauracji lub salonu, łazienki, basenu kąpielowego, jak również elewacji zewnętrznej na gresie odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne.

TERMIN WYKONANIA PRACY I JEJ KOSZTY zależą od tematyki (portret, pejzaż, architektura), stopnia trudności malarskiej, konieczności kilkukrotnego sekwencyjnego wypalania w piecu ceramicznym i wielkości pracy.

NAJNOWSZĄ OFERTĄ FIRMY są obrazy malowane farbami ceramicznymi przez współczesnych awangardowych polskich malarzy na płytach ceramicznych o wymiarach 50x50cm i 60x60cm w ładnych drewnianych ramach oraz wszkliwne (zatopione w szklanej płycie) obrazy i witraże do wymiarów 120x80x4cm.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG NASZEJ FIRMY.
Jacek Mórawski